Morbi COFFE
Milí zákazníci, objednávky prijaté od 27.11.2023 odosielame až po 06.12.2023. V čase 28.11.2023- 05.12.2023 sme služobne odcestovaní mimo EÚ.

Náš príbeh

Všetko to začalo celkom jednoducho. Jedného dňa nám do hlavy skočila myšlienka :“A čo tak, mať svoju vlastnú kávu?“ a všetko sa to udialo.

Vedeli sme, že káva je nielen pochutina ale aj štart do nového dňa. Celé naše okolie (vrátane nás) priam kávu miluje a deň bez nej si nevie ani predstaviť, tak prečo to neskúsiť – pražiť vlastnú kávu . A je to tu, pražíme si svoj prvý hrnček kávy  s veľkým očakávaním, čo z toho bude. Káva  je  čierna a olejová, dym je všade, chutí veľmi horko pripomínajúc spáleninu. Pre nás ako milovníkov kávy - veľmi nepríjemný zážitok. Stalo sa to pre nás novou výzvou, ktorú musíme prekonať. Po úspešnom absolvovaní niekoľkých kurzov, prečítaní odbornej literatúry a mesiacoch strávených v pražiarni, nadobúdame naše vlastné know – how, ktorého výsledkom je káva príjemnej vône a vyváženej chuti. No zďaleka nekončíme. Praženie kávy možno definovať ako umenie a vedu  zároveň.

Morbicoffee®